03 Aralık 2013, 14:12 - 
AKP Giresun Belediye başkan adayı Can Keşapta partililerince karşılandı.

AKP Giresun Belediye başkan adayı Can Keşapta partililerince karşılandı.

Ak Parti Giresun Belediye Başkan Adayı Yılmaz Can, Keşap'da partililerininin araç konvoyuile karşılandı.

Ak Parti Giresun Belediye Başkan Adayı Prof. Dr. Yılmaz Can, Başbakan Erdoğan tarafından adaylığının açıklanmasından sonra 2 Aralık Pazartesi günü Giresun’a geldi.
Ak Parti Giresun Belediye Başkan Adayı Yılmaz Can’ı Keşap’ta aralarında belediye başkanları, il ve ilçelerden gelen partililerden oluşan kalabalık bir partili gurup karşıladı. Araç konvoyu eşliğinde Ak Parti Giresun İl Binası’na gelen Can, burada yaptığı açıklamada iddialı konuştu. Can” Büyük bir sorumluluk yüklendiğimi biliyorum. Bütün gayretimle şahsıma duyulan güvenin gereğini yapmaya çalışacağım. İnanıyor ve temenni ediyorum ki, 30 Mart 2014 seçimleri kentim için bir dönüm noktası olacaktır. Giresun belediyesi AK ellere teslim edilecektir” dedi.

AKP Giresun İl Başkanı Hasan Aydın, Merkez İlçe Başkanı Aytekin Şenlikoğlu ve aralarında Hasan Ali Tütüncü, Osman Öden, Ayhan Akten’in de olduğu  bazı aday adaylarıyla partilileri selamlayan Yılmaz Can, yaptığı konuşmada, Giresun’un en önemli sorunun imar olduğuna vurgu yaptı. Ak Parti Giresun Belediye Başkan Adayı Yılmaz Can ,“Yaklaşık bir aydır kentimin sokaklarında, caddelerinde dolaşıyorum. Gördüklerim beni fazlasıyla üzdü. Cennet köşesi kentime yazık etmişler. Kentimin imarıyla ilgili yetkililer görevlerini layıkıyla yapmamışlar. Kentimin yolları düzensiz ve yetersiz. Yüz bin nüfuslu kentimde çok ciddi trafik sorunu yaşanıyor, otopark sorunu yaşanıyor. Gezinip yürünecek parkları, bahçeleri yok. Kentimin insanları bunu hak etmiyor. Giresun’u bu hale getirenler artık kenara çekilmeli. Yapamayanlar bırakıp gitmeli. Yeni yüzlere fırsat verilmeli” dedi.

Ak Parti Giresun Belediye Başkan Adayı Yılmaz Can , Giresun’a hizmete talip olduğunu , “Kentimi imar etmeye talibim. Kentimin önünü açmaya geliyorum. Ayaklarına dolanmış ipleri çözmeye geliyorum. Yere düşmüş kentimi, koluna girip ayağa kaldırmaya geliyorum. Dürüst, adil, şeffaf, kayırma ve dışlamanın olmadığı bir yönetim vadediyorum. Yüreği Giresun için çarpan herkese elimi uzatıyorum, gönlümü açıyorum” diye konuştu.
 YORUM YAZ
BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Gazete28.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
DİĞER Siyaset HABERLERİ
FOTO GALERİ
 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
Yahudi Kongresi Erdoğan'a verilen cesaret ödülünü geri istedi. Giresun CHP Kadın Kolları Başkanı Kamer Uzuner, katliamları kınadı. Vali Karahan LYS'de ilk bine giren öğrencileri ödüllendirdi MHP Giresun'da 4 ilçenin yönetimi değiştirdi.
 
YAZARLARIMIZ
Y
Av.Attilla Önal
Dostlar alışverişte görsün tarzı talimat değişikliği-tirübün kapatma cezası.
Y
Aydın YAVUZ
KULA KULLUK EDENE YAZIKLAR OLSUN
Y
Suay KARAMAN
TIPIŞ TIPIŞ
Y
Tülay HERGÜNLÜ
Büyük Plan! 3
Y
İsmet İpek
AHISKA'DAN SÜRGÜN HATIRALARI
Y
Ömer Faruk Yılmaz
Milletvekilleri hiç doymak bilmez mi?
Y
Özcan PEHLİVANOĞLU
DİYARBAKIR'DA ABD İFTARI...
Y
Namık Balta
AKP'DE DARBENİN AYAK SESLERİ !...
Y
Süheyl Batum
Sevgili Dostlar
Y
Ahmed F. Yüksel
Oruç aç kalmak demek değildir ..!!!
Y
Av.G.Uzunalioğlu
Gün,Bayrağımıza ve Cumhuriyetimize Sahip Çıkma Günüdür.
Y
Zeki AL
NEREDESİN BÜYÜK TARAFTAR
Y
Nefise CANARAN
Gence ve kadına sahne sizin demeyen CHP
Y
Hakkı YILMAZ
OKUL BAHÇESİNDE BİR UCUBE; DUVAR
Y
Erkan GÜRAL
Tüm Öğretmenlerimizin Öğretmenler Günü Kutlu Olsun
Y
Mustafa GÖKTAŞ
24 Kasım Öğretmenler Günü
Y
İnci Zere
ŞANSINIZ ÇİÇEK AÇSIN
Y
Mesut KAYMAKCI
Okullarda Madde Bağımlılığı
Y
Mustafa Ertekin
KARIŞTIR BARIŞTIR...
Y
Ayşe Gül ALTAY
(AB Hibe Fonları ve Türk Çiftçileri)
 
VİDEO GALERİ
 
EN ÇOK TIKLANANLAR
 
E-POSTA LİSTESİ
 

Gazete28.com izinsiz kopylanamaz.

Adres : Gazete28.com
Tel :05326168728
gazete28@hotmail.com