Siyaset » AKP Giresun Belediye başkan adayı Can Keşapta partililerince karşılandı.

AKP Giresun Belediye başkan adayı Can Keşapta partililerince karşılandı.

Ak Parti Giresun Belediye Başkan Adayı Yılmaz Can, Keşap'da partililerininin araç konvoyuile karşılandı.

Ak Parti Giresun Belediye Başkan Adayı Prof. Dr. Yılmaz Can, Başbakan Erdoğan tarafından adaylığının açıklanmasından sonra 2 Aralık Pazartesi günü Giresun’a geldi.
Ak Parti Giresun Belediye Başkan Adayı Yılmaz Can’ı Keşap’ta aralarında belediye başkanları, il ve ilçelerden gelen partililerden oluşan kalabalık bir partili gurup karşıladı. Araç konvoyu eşliğinde Ak Parti Giresun İl Binası’na gelen Can, burada yaptığı açıklamada iddialı konuştu. Can” Büyük bir sorumluluk yüklendiğimi biliyorum. Bütün gayretimle şahsıma duyulan güvenin gereğini yapmaya çalışacağım. İnanıyor ve temenni ediyorum ki, 30 Mart 2014 seçimleri kentim için bir dönüm noktası olacaktır. Giresun belediyesi AK ellere teslim edilecektir” dedi.

AKP Giresun İl Başkanı Hasan Aydın, Merkez İlçe Başkanı Aytekin Şenlikoğlu ve aralarında Hasan Ali Tütüncü, Osman Öden, Ayhan Akten’in de olduğu  bazı aday adaylarıyla partilileri selamlayan Yılmaz Can, yaptığı konuşmada, Giresun’un en önemli sorunun imar olduğuna vurgu yaptı. Ak Parti Giresun Belediye Başkan Adayı Yılmaz Can ,“Yaklaşık bir aydır kentimin sokaklarında, caddelerinde dolaşıyorum. Gördüklerim beni fazlasıyla üzdü. Cennet köşesi kentime yazık etmişler. Kentimin imarıyla ilgili yetkililer görevlerini layıkıyla yapmamışlar. Kentimin yolları düzensiz ve yetersiz. Yüz bin nüfuslu kentimde çok ciddi trafik sorunu yaşanıyor, otopark sorunu yaşanıyor. Gezinip yürünecek parkları, bahçeleri yok. Kentimin insanları bunu hak etmiyor. Giresun’u bu hale getirenler artık kenara çekilmeli. Yapamayanlar bırakıp gitmeli. Yeni yüzlere fırsat verilmeli” dedi.

Ak Parti Giresun Belediye Başkan Adayı Yılmaz Can , Giresun’a hizmete talip olduğunu , “Kentimi imar etmeye talibim. Kentimin önünü açmaya geliyorum. Ayaklarına dolanmış ipleri çözmeye geliyorum. Yere düşmüş kentimi, koluna girip ayağa kaldırmaya geliyorum. Dürüst, adil, şeffaf, kayırma ve dışlamanın olmadığı bir yönetim vadediyorum. Yüreği Giresun için çarpan herkese elimi uzatıyorum, gönlümü açıyorum” diye konuştu.
 


YORUMLAR (0 yorum)

ÜYE OLMADAN DA YORUM YAPABİLİRSİNİZ