Gündem » 4 Gündür Kayıp Fatih Memiş'in acı haberi Ordu İkizce'den geldi.

4 Gündür Kayıp Fatih Memiş'in acı haberi Ordu İkizce'den geldi.

Yalova'daki evinden 4 gün önce ''Dişçiye gidiyorum'' diyerek çıkan ve bir daha kendisinden haber alınamayan genç, Ordu'da ölü olarak bulundu.

                                                              Aslen Giresun Bulancak Aydındere Beldesinden olan ve uzun zamandır Yalova'da yaşayan ailenin genç çocuğu Fatih Memiş(26) Yalova  Mustafa Kemal Paşa Mahallesi'ndeki evinden 6 Eylül 2013 Cuma günü Diş Hastanesi'ne gitmek için çıkdı ancak akşam eve dönmedi. Telefonu da kapalı olan genç adamın akıbetinden endişe eden aile durumu polise bildirdi. Yapılan araştırmada, Fatih Memiş'in sabah 07: 30 feribotu ile İstanbul Yenikapı'ya gittiği tespit edildi.

Genç adamdan haber alamayan eşi Kübra Memiş, 2 yaşındaki oğulları Ülkü Tuna Memiş ile birlikte kocasının bulunması için feryat etmişti. Babası Ülkü ve annesi Tenzile Memiş ise, oğullarının hiçbir problemı olmadığını dile getirerek, yetkililerin bir an önce çocuklarını bulmasını istemişti. 4 gündür süren araştırmalarda acı haber Ordu'dan geldi. Ordu'nun İkizce ilçesinde kimliği belirsiz bir erkek cesedi bulan jandarma, şahsın Fatih Memiş olduğunu tespit etti. Memiş'in cesedi, ölüm sebebinin anlaşılması için Trabzon Adli Tıp Kurumu'na gönderildi.


YORUMLAR (0 yorum)

ÜYE OLMADAN DA YORUM YAPABİLİRSİNİZ